ÕNNITLEME!
Meie kooli õpilased olid väga tublid 5..-7. juunini toimunud rahvusvahelisel noorte kammeransamblite konkursil Riias: Aura Ingel Aron (tšello, õp Heli Sommer) ja Gloria Kulinitš (klaver, õp Maarja Talts) saavutasid kõrgetasemelisel konkursil oma vanuserühmas 3. koha! Konkurss-festivalil osales meie kooli kammerduo ka auväärse žürii ühe liikme, Leedu tšellisti Ramute Kalnenaite meistriklassis, kus kauaaegne pedagoog jagas palju kiidusõnu ja andis ideid ning inspiratsiooni noortele muusikutele ja õpetajatele. Palju õnne õpilastele ja õpetajatele!


